Współpraca

Prowadzę bloga od maja 2011. Jestem otwarta na ciekawe propozycje i formy współpracy. Swojego bloga prowadzę z pasją i zaangażowaniem. Do każdego projektu podchodzę poważnie i staram się realizować go jak najrzetelniej. Wszystkie formy, które wzbogacą formę i wygląd mego bloga oraz urozmaicą go, i nakłonią czytelników do zdrowego odżywiania są mile widziane.


Chętnie podejmę współpracę w zakresie:

* testowania sprzętu kuchennego i produktów spożywczych
* recenzji książek kulinarnych 
* organizowania konkursów sponsorowanych
* pisania artykułów kulinarnych
* przygotowywania przepisów do kampanii promocyjnych
* innych form współpracy


Kontakt: oczkowska.iwona@gmail.com

2 komentarze:

  1. Muszę Ci powiedzieć, że jestem strasznym hejterem i surowym czytelnikiem, ponieważ blogów średniej jakości jest cała masa. Ale zmiękłam totalnie pod wrażeniem ilości, jakości prezentacji (jak samych potraw oczywiście) oraz pomysłowości dietetycznych rozwiązań. Szacunek.

    Ps: nie jestem niestety zwolenniczką sztucznych słodzików, dlatego ciężko byłoby mi wykonać dietetyczne wersje niektórych wypieków, aczkolwiek rozumiem, że bierzesz w takich przepisach pod uwagę preferencje osób przyzwyczajonych do smaku słodkiego i ogólną dostępność i przystępność cenową innych słodzików. Ale z całej masy pozostałych na pewno skorzystam.

    Pozdrawiam i życzę sukcesów.

    OdpowiedzUsuń
  2. zamiast sztucznych słodzików zastąp je stewią czy słodzikiem z brzozy.. naturalne a mniej kalorii

    OdpowiedzUsuń

Cześć i czołem!

Cieszę się, że tutaj jesteś. Masz jakieś zapytanie/prośbę/opinię/radę dotyczące bloga ? Pisz. Z niecierpliwością czekam na takowe i odpowiem na każde . ;)